TR3E106K050C0300  与  T495X106K050ATE300  区别
唯样编号 A3t-TR3E106K050C0300 A3t-T495X106K050ATE300
制造商 Vishay KEMET Electronics
供应商 唯样自营 唯样自营
分类 贴片钽电容 贴片钽电容
描述 TR3 Series 10 uF ±10 % 50 V Surface Mount Molded Low ESR Tantalum Capacitor T495, Tantalum, MnO2 Tantalum, Commercial Grade, 10 uF, 10%, 50 VDC, SMD, MnO2, Molded, Low ESR, 300 mOhms, 7343, Height Max = 4.3mm
数据表
RoHs 无铅/符合RoHs 无铅/符合RoHs
规格信息
宽度 - 4.3mm
产品特性 固体MnO2 固体MnO2
ESR - 300m Ohms
容值 10uF 10uF
封装/外壳 2917 X/2917/7343-43
工作温度 - -55°C~125°C
系列 - T495-X
引线间距 - 1.7mm
偏差 ±10% ±10%
长度 - 7.3mm
电压 50V 50V
高度 - 4mm