BFC233910224  与  R46KI3220JBM2M  区别
唯样编号 A3t-BFC233910224 A3t-R46KI3220JBM2M
描述 R46_275, Film, Metallized Polypropylene, Safety, Safety, 0.22 uF, 20%, 275 VAC (X2), 560 VDC, 110C, Lead Spacing = 15mm
规格信息
宽度 - 7.5mm
温度系数(材质) - Polypropylene(PP)
产品特性 车规/安全/X2 安全/X2
容值 220nF 220nF
引线间隔 - 15mm
封装/外壳 17.5*7.0*13.5mm -
工作温度 - -40°C~110°C
系列 BFC2339 1 R46
额定电压 310VAC/630V -
偏差 ±10% ±20%
寿命 - 1000Hour
长度 - 18mm
电压 - 560V
引线直径 - 0.6mm
管脚数量 - 2
高度 - 13.5mm
引脚间距 15mm -