293D107X9016E2TE3  与  T495X107M016ATE100  区别
唯样编号 A3t-293D107X9016E2TE3 A3t-T495X107M016ATE100
制造商 Vishay KEMET Electronics
供应商 唯样自营 唯样自营
分类 贴片钽电容 贴片钽电容
描述 293D Series 100 uF ±10 % 16 V Surface Mount Standard Molded Tantalum Capacitor T495, Tantalum, MnO2 Tantalum, Commercial Grade, 100 uF, 20%, 16 VDC, SMD, MnO2, Molded, Low ESR, 100 mOhms, 7343, Height Max = 4.3mm
数据表
RoHs 无铅/符合RoHs 无铅/符合RoHs
规格信息
宽度 - 4.3mm
产品特性 固体MnO2 固体MnO2
ESR - 100m Ohms
容值 100uF 100uF